loader image

Önce Marka Analizi

İşletmeniz pazar rakipleriniz karşısında ne kadar prestijli?
Hemen formu doldurun, markanızı ücretsiz analiz edelim!

Peki neden pazarlamada yenilik?

Dijital reklama yatırılan her 1 TL ile milli gelire 17,2 TL yansıma gözleniyor.

Reklam sektörünün itici gücü olan dijital reklamcılık 2011 yılından beri çift haneli rakamlar ile büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin son 15 yılda ortalama büyüme oranı 3,3 iken bu oran dijital reklamcılığı da içine alan reklam sektöründe yüzde 8,3 olarak gözleniyor. 2016 yılının ilk yarısında yüzde 20 büyüme ile 927,6 Milyon TL’lik gelir elde eden dijital sektörünün gelişen internet teknolojileri ile büyümesini sürdüreceği düşünülüyor.

Kaynak:  “Dijital Reklamın Ekonomiye Katkısı Araştırması”
IAB (Interactive Advertising Bureau) Türkiye, IPSOS ve Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

 

Neler sunuyoruz?

İşiniz büyük ya da küçük olsun. Yenilikçi olmak her zaman katma değer sağlar.
Markanızı bütünlemesine analiz ediyor
en güçlü servislerimiz ile değerli hale getiriyoruz.

Marka Analizi

Doğru çözümler, doğru bir analiz ile başlar. Markanız için oluşturacağımız tüm strateji ve planlama çalışmalarından önce markanızı analiz ediyor ve ihtiyaçları birlikte belirliyoruz.

Kreatif Fikir

Herkesten bir adım önde olmak, rakiplerinize fark yaratmak istediğinizi biliyoruz. Kreatif Fikir çalışmalarımızla daha önce duyulmamış, yapılmamış, ve hatta denenmemiş olanlarla size fark yaratan çözümler üretiyoruz. 

Tasarım

Tasarım bütün çalışmalarımızın en temel noktasındadır. Ortaya çıkacak tüm fikirlerin ve içeriklerin doğru iletişim tasarımı çalışmalarıyla gerçekleştiriyoruz. Markanın duruşunu belirliyor ve doğru mesajın iletilmesini sağlıyoruz.

Kampanya Yönetimi

Günümüzde dijital pazarlama araçları ve teknikleri her markanın temel ihtiyaçları haline geldi. Hedef kitle ile marka arasındaki ilişkiyi dijital pazarlama araçları ile iyi yönetmek her firma için hayati önem taşıyor. Bizler, markanın ve ürünün doğru hedef kitleye ve elde edilmek istenen KPI’lara ulaşmasını sağlıyoruz.

Teknoloji

Teknoloji hızlı gelişiyor ve ayak uydurabilen markalar daha hızlı yol alıyor. Bizler de yaptığımız tüm işlerde,  iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için modern ve işlevsel web uygulamalarını en son teknolojiler ile geliştiriyoruz. Firmanızın dijital ortamlarda en doğru şekilde iletişim kurabilmesi için kurumsal sitenizden, mobil uygulamalarınıza kadar tüm yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Yaratıcı Strateji

Marka veya ürün hakkında ne şekilde bir iletişim kurulacağını, planlamanın yanında bu iletişimin nasıl sağlanacağını belirlemek gerekiyor. Yaratıcı stratejiler geliştirerek, mesajınızın hangi kitleye nasıl iletileceğini planlıyoruz.

Marka Yönetimi

Markanın ortaya çıkması önemli bir adım ancak, ileriye dönük devamlılık da bir o kadar başarının anahtarı. Marka yönetimiyle, şirketinizi doğru mecralarda ve doğru bir şekilde yer almasını sağlıyoruz. Markanızın bütünlüğünü oluşturacak içerikleri, etkinlik ve kampanya tasarımlarını planlayarak şirketinizin ilk adımlarını sağlam atmasını sağlıyoruz.

İçerik

Bir markanın ilk adımlarında en önemlisi, iletişimi sürekli hale getirecek doğru ve markaya uygun içerik çalışmalarıdır. Markanızı kişiselleştirecek ve kimlik kazandıracak içerikler ile güçlendiriyoruz.

Sunum

Online veya birebirde, kendinizi yeni bir kitleye anlatırken iyi bir izlenim yaratmak için tek şansınız var. Kurumsal veya bireysel iletişimde algı yönetimini iyi yapabileceğiniz, kullanışlı, estetik ve ürünü en iyi şekilde anlatan tasarımlar dizayn ediyoruz.

Partnerlerimiz

Marka Analiz Formu