loader image

İşletmenizi yeni nesil pazarlamaya hazırlıyoruz!

 Küçük-Orta ölçekli işletmenizi dijital pazarlama dünyasında sürdürülebilir olması büyük önem arz eder. Markanızı müşterilerinizin gözünde güvenilir ve ulaşılabilir kılmak en önemli misyonumuzdur. Bu serüvende en güçlü servislerimiz ile işletmenize destek oluyoruz.

Marka Analizi

Onu yakından tanımak gerek!

Doğru çözümler, doğru bir analiz ile başlar. Markanız için oluşturacağımız tüm strateji ve planlama çalışmalarından önce markanızı analiz ediyor ve ihtiyaçları birlikte belirliyoruz.

Strateji

İz bırakmak gerek!

Marka veya ürün hakkında ne şekilde bir iletişim kurulacağını planlamanın yanında bu iletişimin nasıl olacağını da belirlemek gerekiyor. Yaratıcı stratejiler geliştirerek, mesajınızın hangi kitleye nasıl iletileceğini planlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Hedefe ulaşın!

Markanın ve ürünün doğru hedef kitleye ve elde edilmek istenen KPI’lara ulaşmasını sağlıyoruz. Google organik sonuçlarında daha iyi bir konumda yer almanız için SEO süreçlerinizi yürütüyoruz.

İletişim Tasarımı

Doğru mesaj, doğru yöntemle!

Tasarım bütün çalışmalarımızın en temel noktasındadır. Ortaya çıkacak tüm fikirleri ve içerikleri doğru iletişim tasarımı çalışmalarıyla gerçekleştiriyoruz. Markanın duruşunu belirliyor ve doğru mesajın iletilmesini sağlıyoruz.

UX & UI Tasarımı

Siz değil kullanıcı ne düşünüyor?

Bazen minicik bir detay bile kullanıcı deneyiminizi vezir de edebilir rezil de. Ürünlerinizin deneyim serüvenini derinlemesine analiz ediyor ve hipotezler doğrultusunda kullanıcı grupları üzerinde test ediyoruz. Kullanıcı deneyimi raporlarınız doğrultusunda arayüzünüzde modern, estetik ve fonksiyonel geliştirmeler yapıyoruz. Unutmayın sizin düşündüğünüz değil kullanıcılarınız ne yaşadığı önemli.

Yaratıcı Fikir

Farklı olmak zorundasınız!

Herkesten bir adım önde olmak, rakiplerinize fark yaratmak istediğinizi biliyoruz. Kreatif Fikir çalışmalarımızla daha önce duyulmamış, yapılmamış ve hatta denenmemiş olanlarla size fark yaratan çözümler üretiyoruz.

Yararıcı İçerik Oluşturma

Hala kral o!

Bir markanın ilk adımlarında en önemlisi, iletişimi sürekli hale getirecek doğru ve markaya uygun içerik çalışmalarıdır. Markanızı kişiselleştirecek ve kimlik kazandıracak içerikler ile güçlendiriyoruz.

Yazılım Geliştirme

Gelecek teknoloji ile şekilleniyor!

Teknoloji hızlı gelişiyor ve ayak uydurabilen markalar daha hızlı yol alıyor. Bizler de yaptığımız tüm işlerde,  iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için modern ve işlevsel web uygulamalarını en son teknolojiler ile geliştiriyoruz. Firmanızın dijital ortamlarda en doğru şekilde iletişim kurabilmesi için kurumsal sitenizden, mobil uygulamalarınıza kadar tüm yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Nestelend ile dijitalleştiler